Як правильно поводитись з відпрацьованими батарейками?

Кожен день на роботі та в побуті ми користуємось різноманітними приладами, які працюють за допомогою елементів живлення-батарей, акумуляторів. Вони генерують електричний струм в результаті хімічних реакцій, у які вступають їх елементи-свинець, кадмій, ртуть, нікель, цинк, луги. При попаданні на сміттєзвалища оболонка батарейки досить швидко піддається корозії і ці елементи просочуються в грунт та воду. Одна невеличка відпрацьована батарейка здатна забруднити 400 л води або 20 м² грунту.

Зберігати вдома використані батарейки також шкідливо, тож потрібно здавати їх в спеціальні пункти прийому.

За ініціативою підприємства ОЛЕСТАС ЕКО в м. Черкаси розпочато встановлення спеціалізованих стаціонарних контейнерів для збору елементів живлення (батарейок) та відпрацьованих ламп (люмінесцентних, енергозберігаючих тощо).

Перший контейнер знаходиться в самому центрі міста, за адресою: вулиця Байди Вишневецького, 36, Черкаси, Черкаська область, 18000(за будівлею мерії).

Нещодавно було встановлено подібні контейнери в будівлях Соснівської районної ради за адресою: м.Черкаси , б-р. Шевченка,  117  та Придніпровської районної ради за адресою м.Черкаси , б-р. Шевченка,   307

Також для зручності населення міста в рамках комунальної компанії по збору відпрацьованих приладів, що відносяться до небезпечних відходів (люмінесцентних та енергозберігаючих ламп, використаних елементів живлення), підприємство ОЛЕСТАС ЕКО на спеціалізованому транспорті проводить виїзний збір відповідних відходів.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 2