Утилізація люмінесцентних,енергозберігаючих ламп

Відходи, що містять ртуть, відносяться до 1 класу небезпеки та при потраплянні в навколишнє природне середовище можуть нанести невиправну шкоду людині та усьому живому. Всі вони мають передаватись на утилізацію ліцензованим підприємствам, які гарантовано виконають їх безпечне транспортування та знешкодження ( утилізацію ).
Компанія ОЛЕСТАС ЕКО приймає на утилізацію енергозберігаючі та люмінесцентні лампи всіх типів, ультрафіолетові та дугові лампи, термометри та різноманітні прилади з вмістом ртуті.
За ініціативою нашого підприємства в м. Черкаси розпочато встановлення спеціалізованих стаціонарних контейнерів для збору відпрацьованих ламп (люмінесцентних, енергозберігаючих тощо) та елементів живлення (батарейок). Перший контейнер знаходиться в самому центрі міста, за адресою: м.Черкаси, вулиця Байди Вишневецького, 36 (за будівлею мерії).

Натисніть на зображення, що б відкрити карту

Нещодавно було встановлено подібні контейнери в будівлях Соснівської районної ради за адресою: м.Черкаси , б-р. Шевченка, 117 та Придніпровської районної ради за адресою м.Черкаси , б-р. Шевченка, 307.

Також для зручності населення міста в рамках комунальної компанії по збору відпрацьованих приладів, що відносяться до небезпечних відходів (люмінесцентних та енергозберігаючих ламп, використаних елементів живлення), підприємство ОЛЕСТАС ЕКО на спеціалізованому транспорті проводить виїзний збір відповідних відходів.