Утилізація розчинів кислот та основ

Серед промислових відходів одними з найбільш небезпечних й токсичних є хімічні відходи, у тому числі кислоти та основи. Кислоти – це клас хімічних сполук, що широко використовується у текстильній, шкіряній, медичній, фармацевтичній та звичайно хімічній галузях, виробництві акумуляторів тощо.

Поводження з кислотами вимагає спеціальних знань та дотримання заходів безпеки, адже вони можуть викликати хімічні опіки та отруєння різного ступеня важкості.
Не менш небезпечними є відходи основ- складних речовин, які називають звичайно гідроксидами відповідних металів, адже вони утворюються металічними елементами та гідроксидними групами. Розчинні у воді основи називають лугами. Зберігання цих хімічних відходів здійснюється тільки у кислотостійкій герметичній тарі, а утилізація вимагає наявності спеціалізованого транспорту, обладнання, кваліфікованих працівників.

Ми успішно співпрацюємо з підприємствами хімічної, фармацевтичної, нафтопереробної та інших галузей промисловості та проводимо вивезення, знешкодження та утилізацію розчинів кислот, основ, лугів та відпрацьованого електроліту.

Отримати безкоштовну консультацію

Ваше ім'я: *
Телефон:*