Утилізація використаних елементів живлення

Утилізація використаних елементів живленняЗ розвитком технологій все більша кількість різноманітних елементів живлення використовується в житті та побуті людини. Після використання їх в жодному разі не можна відправляти на смітник, адже хімічні речовини в їх складі – цинк, ртуть, свинець, кадмій, сурма, нікель – завдають величезної шкоди живій природі, на багато років отруюючи все навколо. Всі види батарей, акумуляторів після використання обов’язково мають бути утилізовані спеціалізованими ліцензованими підприємствами. Компанія ОЛЕСТАС ЕКО приймає на утилізацію всі види елементів живлення, батарейки та акумулятори.

За ініціативою нашого підприємства в м. Черкаси розпочато встановлення спеціалізованих стаціонарних контейнерів для збору відпрацьованих ламп (люмінесцентних, енергозберігаючих тощо) та елементів живлення (батарейок). Перший контейнер знаходиться в самому центрі міста, за адресою: м.Черкаси, вулиця Байди Вишневецького, 36 (за будівлею мерії).

Натисніть на зображення, що б відкрити карту

Нещодавно було встановлено подібні контейнери в будівлях Соснівської районної ради за адресою: м.Черкаси , б-р. Шевченка, 117 та Придніпровської районної ради за адресою м.Черкаси , б-р. Шевченка, 307

Також для зручності населення міста в рамках комунальної компанії по збору відпрацьованих приладів, що відносяться до небезпечних відходів (люмінесцентних та енергозберігаючих ламп, використаних елементів живлення), підприємство ОЛЕСТАС ЕКО на спеціалізованому транспорті проводить виїзний збір відповідних відходів.